Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Capital del cava (Làzaro i Costa, Joan)
37x83, s67
Lloc estrena: Sant Sadurní d'Anoia
Data estrena: Dg. 29-Abr-2001
Lloc referenciat: Sant Sadurní d'Anoia
450 Resultats: 220 Aplec, 184 Audició, 39 Audició doble, 6 Concurs, 1 Concert.

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Moià
Comarca: Bages
Lloc: Parc Municipal
Horari: 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Sant Jordi i Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Santa Madrona
Horari: 19:00
Cobla: Rambles
Comentaris: Cobla Rambles

Tipus: Aplec
Població: Montesquiu
Comarca: Ripollès
Lloc: Font d'en Nando
Horari: 18:00
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Jovenívola de Sabadell i Vents de Riella

Tipus: Audició doble
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Vella
Horari: 20:30 i 21:45
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: La Principal de Terrassa i Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig Marimon Asprer
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: La Principal de La Bisbal, Montgrins, La Bisbal Jove i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Montgat
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 12:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Sant Hipòlit de Voltregà
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 17:00
Cobla: L'Arbucienca
Comentaris: Cobla L'Arbucienca

Tipus: Aplec
Població: Torelló
Comarca: Osona
Lloc: Jardins Vicenç Pujol
Horari: 16:30
Cobla: Bellpuig Cobla
Comentaris: Bellpuig Cobla, Ciutat de Girona i Mil·lenària

Tipus: Audició doble
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça de La Llibertat
Horari: 17:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: La Principal de Banyoles i La Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Montgat
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 12:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de Farners

Tipus: Concurs
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça Sant Eudald
Horari: 11:00
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Cobla Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Benet Mercader
Horari: 18:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Aplec
Població: Sant Sadurní d'Anoia
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Col·legi Sant Josep
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Marinada, Jovenívola de Sabadell, La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Valls
Comarca: Alt Camp
Lloc: Plaça del Pati
Horari: 18:30
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Cobla Vents de Riella d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Castellar del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 18:30
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Cobla Vila d'Olesa

Tipus: Aplec
Població: Roses
Comarca: Alt Empordà
Lloc: La Ciutadella
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona,Els Montgrins i La Principal de La Bisbal

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Can Fabra
Horari: 11:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos

Tipus: Audició
Població: Sant Julià de Vilatorta
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 17:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Audició
Població: Els Pallaresos
Comarca: Tarragonès
Lloc: Envelat de Festes-Plaça Catalunya
Horari: 12:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Igualada
Comarca: Anoia
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 12:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Can Font, Corró d'Avall
Horari: 11:30
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Audició
Població: Calafell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Passeig Marítim Sant Joan de Déu
Horari: 22:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Sant Andreu de la Barca
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: El Casino Carrer de Catalunya,2
Horari: 18:00
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Cobla Vila d'Olesa

Tipus: Aplec
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30 i 15:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: La Flama de Farners, Reus Jove i Maricel

Tipus: Aplec
Població: Constantí
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça de Les Escoles Velles
Horari: 12:00 i 16:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Lleida
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça Sant Joan
Horari: 17:30
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Cobla Municipal de Lleida i Cobla Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Castellar del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 21:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Cobla Marinada

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Sant Sadurní d'Anoia
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Sant Sadurní d'Anoia
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 19:00
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Aplec
Població: Santa Maria de Besora
Comarca: Osona
Lloc: Passeig Pla de Teia
Horari: 18:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: la Principal del Llobregat i Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: Cambrils
Comarca: Baix Camp
Lloc: Parc del Pescador
Horari: 18:30 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove i La Principal de Tarragona

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Pista de basquet
Horari: 22:15
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Pineda
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de Les Mèlies
Horari: 19:30
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 22:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Sant Feliu de Pallerols
Comarca: Garrotxa
Lloc: Als Paratges Arbres d'en Casals
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Ciutat de Girona, Montgrins i La Principal d'Olot

Tipus: Audició
Població: Martorell
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Monument a la Sardana
Horari: 21:30
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Aplec
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: La Rambla
Horari: 19:00 i 20:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Sant Jordi i Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: L'Estany
Comarca: Bages
Lloc: Pista Vella
Horari: 17:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Berga Jove i Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Montgat
Comarca: Maresme
Lloc: Parc del Tramvia
Horari: 19:00
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Santa Madrona (Poble Sec)
Horari: 19:00
Cobla: Rambles
Comentaris: Cobla Rambles

Tipus: Audició
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Aplec
Població: Castellbisbal
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 18:30 i 22:45
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell Marinada i Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Rosselló
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix empordà

Tipus: Aplec
Població: Mataró
Comarca: Maresme
Lloc: Pati de la Residència Municipal de Sant Josep
Horari: 19:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Lluïsos de Taradell i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: C.C.Estació de Magòria
Horari: 17:30
Cobla: Mitjans mecànics
Comentaris: Mitjans mecànics