Activitats

Activitats on s'ha tocat:
A en Joan Parnau (Font i Coll, Martirià)
35x85, s65
Lloc estrena: Banyoles
Data estrena: Dg. 22-Oct-2000
Lloc referenciat: Banyoles
Obligada de/Composta per a: Tenora i tible
58 Resultats: 49 Aplec, 5 Audició, 3 Audició doble, 1 Concert.

Tipus: Aplec
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pista de Conxita Udina (Parc del Pou d'en Fèlix)
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: La Principal del Llobregat, Jovenívola de Sabadell, Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Montesquiu
Comarca: Ripollès
Lloc: Jardins del Castell de Montesquiu
Horari: 18
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Jovenívola i Flama

Tipus: Aplec
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Font de Can Rull
Horari: 11 i 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola, Sant Jordi i Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Església /Bosc de la Torre
Horari: 9:45 / 11 i 16
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola, Sant Jordi i Martinada

Tipus: Concert
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Envelat
Horari: 18
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 22:15
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Cardedeu
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Passeig Antoni Alexandri
Horari: 11 i 16
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Llobregat, Jovenívola i Montgrins

Tipus: Aplec
Població: El Morell
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc de l'Estació
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Reus Jove, Flama i Jovenívola

Tipus: Aplec
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Complex Cultural Cal Sitjes
Horari: 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola, Lluïsos i Marinada

Tipus: Aplec
Població: La Garriga
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Pista Núnero 1
Horari: 20:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: C. Girona, Sant Jordi i Jovenívola

Tipus: Aplec
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Font de Can Rull
Horari: 11 i 16
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Pral. Del Llobregat, Jovenívola i Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: El Masnou
Comarca: Maresme
Lloc: Pati del Casino
Horari: 11 i 16
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola, Marinada i Llobregat

25è Aplec de Sant Climent (22/11/2009)
Tipus: Aplec
Població: Sant Climent de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Casal de Cultura
Horari: 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: C. Cornellà, Llobregat i Jovenívola

Tipus: Aplec
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Passeig de Ragull
Horari: 9:30 i 16
Cobla: Marinada
Comentaris: Ciutat de Girona, Jovenívola, Bellpuig i Marinada

Tipus: Aplec
Població: Banyoles
Comarca: Pla de l'Estany
Lloc: Paratges dels Desmais
Horari: 10:30 i 17
Cobla: La Principal de Porqueres
Comentaris: Flama, Mil·lenària i Pral. Porqueres

Tipus: Aplec
Població: Cardedeu
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Parc de Pompeu Fabra
Horari: 16
Cobla: Montgrins
Comentaris: Llobregat, Jovenívola i Montgrins

31è Aplec de Castellar del Vallès (02/03/2008)
Tipus: Aplec
Població: Castellar del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça espai Toldrà/Pavelló Joaquim Blume
Horari: 11 i 16:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Jovenívola, Marinada i Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: Santuari de la Misericòrdia
Horari: 10:30 i 17
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Vila d'Olesa, Reus Jove i Reus

Tipus: Aplec
Població: Sant Sadurní d'Anoia
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Parc de la Bòbila
Horari: 19 i 22:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Jovenívola, Sant Jordi i Marinada

Tipus: Aplec
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça d'Octavià
Horari: 10 i 16
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola, Mediterrània, Sant Jordi i Llobregat

Tipus: Audició
Població: Lloret de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 22:30
Cobla: Lluïsos Cobla
Comentaris: Lluïsos

Tipus: Aplec
Població: Sant Sadurní d'Anoia
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Parc de la Bòvila
Horari: 11 i 16
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Sant Jordi, Jovenívola i Marinada

Tipus: Aplec
Població: Cerdanyola
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Recinte piscina / /pavelló
Horari: 10:30 / 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola, Montgrins i Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Navarcles
Comarca: Bages
Lloc: Pavelló
Horari: 16:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Jovenívola, Lluïsos i Marinada

28è Aplec de Martorell (02/10/2005)
Tipus: Aplec
Població: Martorell
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: desconegut
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi, Mil·lenària i C. Cornellà

Festa major Gràcia (16/08/2002)
Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Rovira i Trias
Horari: 18:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Passeig Ragull
Horari: 9:30 i 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: C. Girona, Bellpuig, C. Cornellà i Jovenívola

Tipus: Aplec
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc Municipal
Horari: Dis:19, 11 i 16:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Bellpuig, Marinada, Nova Olot, Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Parc Municipal
Horari: 21
Cobla: Marinada
Comentaris: Sant Jordi, C. Girona, Marinada

Ballada hipercor (03/07/2002)
Tipus: Audició
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Girocentre
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Dr. Robert/Font de Can Rull
Horari: Dis: 18; 11 i 17
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Pral. Llobregat, Ciutat de Girona, Sabadell i Contemporània

Tipus: Aplec
Població: Mataró
Comarca: Maresme
Lloc: Residència Sant Josep
Horari: 19:15 i 22
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Lluïssos, Jovenívola i Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Barberà del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Mil·lenari- La Romànica
Horari: 18
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Contemporània, Jovenívola i Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de la Sardana/Plaça de l'Ajuntament
Horari: 10:30,16 i 22:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: C. Girona, Cadaqués i Amoga

60è Aplec de Mollet (01/05/2002)
Tipus: Aplec
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Parc de Can Mulà
Horari: 10:15, 16:15
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola, Mil·lenària i C. Terrassa

21è Aplec d'Arenys de Mar (07/04/2002)
Tipus: Aplec
Població: Arenys de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc de Lourdes
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: 10:30, 16, Montgrins, Jovenívola i Foment

Tipus: Aplec
Població: Castellar del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: La Nau
Horari: 11,17
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada, Jovenívola i Llobregat

Tipus: Audició doble
Població: Ripollet
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Pavelló
Horari: 17
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Pral del Llobregat i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Navarcles
Comarca: Bages
Lloc: Pavelló
Cobla: Marinada
Comentaris: 16:30, Jovenívola, Lluïsos i Marinada

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de la Catedral
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: 19, Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de Can Solei
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Dissabte: 22 (Curtes) Plaça de la Vila; 10 i 16:30; Marinada, Jovenívola, Llobregat i C. Girona

Tipus: Aplec
Població: Premià de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Cobla: Marinada
Comentaris: 22 hores, Marinada i Premianenca (de 7 tirades)

Tipus: Aplec
Població: Ripollet
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Rambla Sant Esteve
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: 11 i 16:30; Jovenívola, Sant Jordi i Juvenil de Bellpuig

Tipus: Aplec
Població: Peralada
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Jardins del Palau
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: 10:30 i 16, C. Girona, Mediterrània i Jovenívola

Tipus: Aplec
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Mercat
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: 10:30, 16 i 22, C. Girona, Jovenívola i C. Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Vilanova i la Geltrú
Comarca: Garraf
Lloc: Plaça de la Vila
Cobla: Marinada
Comentaris: 18 i 22:30; Marinada, C. Cornellà, Contemporània i Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Sant Pere de Ribes
Comarca: Garraf
Lloc: Plaça Marcé
Cobla: Marinada
Comentaris: 22, Marinada, C. Cornellà i Jovenívola

Tipus: Aplec
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Països Catalans
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: 11, 16 i 22:30, Baix empordà, C. Girona, Flama de Farners; Homenatge a Pere Fontàs

Tipus: Aplec
Població: Banyoles
Comarca: Pla de l'Estany
Lloc: Paratges dels Desmais
Cobla: Marinada
Comentaris: 11 i 16; Juvenil de Bellpuig, Marinada i Mil·lenària

Tipus: Aplec
Població: Torroella de Montgrí
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Jardins John Lennon
Cobla: Montgrins
Comentaris: 17 i 22; Montgrins, Foment i Bisbal Jove