Important: Amb les noves mesures contra la COVID-19, molts programes de ràdio o actes anunciats a l'agenda poden haver estat anul·lats o ajornats.

 

Activitats

Activitats on s'ha tocat:
L'aplec de la pedregada (Tudela i Benavent, Miquel)
35x81, s66
Lloc estrena: Sant Hilari Sacalm
Data estrena: Dg. 20-Ago-2000
Lloc referenciat: Sant Hilari Sacalm
70 Resultats: 45 Aplec, 16 Audició, 9 Audició doble.

Tipus: Audició
Població: Molló
Comarca: Ripollès
Lloc: Pista Poliesportiva
Horari: 18:00
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça del Doctor Gravalosa
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Ciutat de Girona, La Flama de Farners, La Principal de Cassà

Tipus: Aplec
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de La Sardana i nit, Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:00,16:00 i 22:15
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona, Bisbal Jove, Reus Jove, Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 17:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Audició doble
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Pavelló Firal
Horari: 16:30
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: La Bisbal Jove i La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 22:00
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de la Sardana- La Platja
Horari: 21:30
Cobla: La Principal de Cassà ( 2ona època)
Comentaris: Principal d'Olot i Principal de Cassà

Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Rambla
Horari: 22:00
Cobla: Casanovas
Comentaris: Cobla Els Casanoves

Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça del Doctor Gravalosa
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Ciutat de Girona, La Flama de Farners i La Principal de Cassà

Tipus: Audició
Població: Sant Antoni de Calonge
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Espigó de la Costa Brava
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Aplec
Població: Moià
Comarca: Bages
Lloc: Parc de Moià
Horari: 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Sant Jordi i Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Tolosa del Llenguadoc
Comarca: Catalunya Nord
Lloc: Jardin des Plantes
Horari: 10:00 i 17:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Tres Vents i Nova Germanor

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 12:00
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Tipus: Aplec
Població: Besalú
Comarca: Garrotxa
Lloc: Pavelló
Horari: 17:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: La Principal del Llobregat i Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 12:00
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Tipus: Aplec
Població: Flaçà
Comarca: Gironès
Lloc: Polivalent
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Casanovas
Comentaris: Costa Brava, Bisbal Jove i Els Casanoves

Tipus: Aplec
Població: Cabestany
Comarca: Catalunya Nord
Lloc: Centre Cultural
Horari: 14:30
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Tres Vents i Sol de Banyuls

Tipus: Audició doble
Població: Sils
Comarca: La Selva
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 16:30
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Tres Vents i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Torroella de Montgrí
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Jardins de Jonh Lenon( Plaça de la Vila
Horari: 11 i 16:30
Cobla: La Principal de Cassà ( 2ona època)
Comentaris: Foment del Mongrí, Principal de Cassà i Tres Vents

27è Aplec de Sant Hilari (17/08/2014)
Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça Gravalosa
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: C. Girona, Flama i Bisbal Jove

Tipus: Aplec
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc Francesc Macià
Horari: 10:45
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, llobregat i Bisbal

Tipus: Aplec
Població: Sant Feliu de Codines
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Josep Umbert Ventura
Horari: 20 i 21:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Mediterrània, Jovenívola i Lluïsos

Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: desconegut
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Flama, C. Girona i Bisbal Jove

Tipus: Audició doble
Població: Sant Quirze de Besora
Comarca: Ripollès
Lloc: Pavelló
Horari: 16:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Flama i Jovenívola

24è Aplec de Sant Hilari (21/08/2011)
Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: desconegut
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Ciutat de Girona, Flama i Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: La Vall de Bianya
Comarca: Garrotxa
Lloc: desconegut
Horari: 17:30 i 22
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Flama, Rossinyolets i Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc del Pou d'en Fèlix
Horari: 12
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Vila d'Olesa

Tipus: Aplec
Població: Olesa de Montserrat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc Municipal
Horari: 12 i 16:40
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Flama, Vila d'Olesa i Sabadell

23è Aplec de Sant Hilari (22/08/2010)
Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: Placeta
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: C. Girona, sant Jordi i Flama

Ballada d'estiu (20/08/2010)
Tipus: Audició
Població: Sils
Comarca: La Selva
Lloc: Passeig de Sant Cosme i Sant Damià
Horari: 22
Cobla: Cervianenca (2ona època)
Comentaris: Cervianenca

22è Aplec de Sant Hilari (16/08/2009)
Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: Placeta
Horari: 10:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: La Flama, C. Girona i Sant Jordi

Tipus: Audició doble
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de la Constitució
Horari: 16:30
Cobla: Cervianenca (2ona època)
Comentaris: Reus Jove i Cervianenca

21è Aplec de Sant Hilari (17/08/2008)
Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça Gravalosa
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: C. Girona, Flama i Sant Jordi

Tipus: Audició doble
Població: Cerdanyola
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Pavelló
Horari: 16:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi i C. Terrassa

19è Aplec de Sant Hilari (20/08/2006)
Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça Gravalosa
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Sant Jordi, Flama i C. Girona

18è Aplec de Sant Hilari (21/08/2005)
Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça Gravalosa
Horari: 9:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: C. Girona, Flama i Sant Jordi

17è Aplec de Sant Hilari (22/08/2004)
Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de Gravalosa
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Sant Jordi, Ciutat de Girona i Flama

Tipus: Aplec
Població: Moià
Comarca: Bages
Lloc: Parc Municipal
Horari: 16:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Lluïsos, Sant Jordi i Marinada

16è Aplec de Sant Hilari de Sacalm (17/08/2003)
Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça Gravalosa
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: C. Girona, Flama i Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Sant Just Desvern
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Jardins del Parador
Horari: 12
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició doble
Població: Sant Pere de Ribes
Comarca: Garraf
Lloc: Plaça Llobregat/plaça Marcer
Horari: 17/12:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Marinada i C. Cornellà / Jovenívola

31è Aplec de Súria (13/10/2002)
Tipus: Aplec
Població: Súria
Comarca: Bages
Lloc: Teatre Foment Cultural / Plaça Sant Joan
Horari: 11:45 (Concert), 16
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Bisbal, Súria, Jovenívola C. Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Montgat
Comarca: Maresme
Lloc: Riera d'en Font
Horari: D(22), 10:30 i 17
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: C. Cornellà, Flama i Marinada

Tipus: Aplec
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Ermita de Sant Maurici
Horari: 12 i 16:30
Cobla: Cadaqués
Comentaris: Cobla Cadaqués. Homenatge a Miquel Tudela

Festa major (07/09/2002)
Tipus: Audició doble
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: desconegut
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: del 7 al 11

15è Aplec de Sant Hilari (18/08/2002)
Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça Gravalosa
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Matí i tarda, C. Girona, Genisenca, Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Passeig Ragull
Horari: 9:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: C. Girona, Bellpuig, C. Cornellà i Jovenívola

Tipus: Aplec
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc Municipal
Horari: Dis:19, 11 i 16:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Bellpuig, Marinada, Nova Olot, Sant Jordi