Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Festeig (Viladesau i Caner, Ricard)
25x75, s51
Lloc estrena: Barcelona
Data estrena: Dg. 28-Mar-1965
334 Resultats: 198 Audició, 103 Aplec, 24 Audició doble, 5 Concurs, 4 Concert.

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Avinguda de Gaudí, cantonada amb carrer indústria
Horari: 11:30
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: Cobla La Nova Vallès

Tipus: Audició
Població: Lloret de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 22:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de l'11 de Setembre
Horari: 19:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Granollers
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 17:30
Cobla: Rosaleda
Comentaris: Cobla Rosaleda

Tipus: Audició
Població: Castellbisbal
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Nova
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Aplec
Població: Bell-lloc
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Parc Municipal
Horari: 20:30 i 22:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició doble
Població: Pardines
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Pedró
Horari: 16:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: La Principal de Banyoles i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: La Vall de Bianya
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc de la Vall de Bianya
Horari: 17:00 i 22:00
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Rossinyolets i Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Santa Madrona
Horari: 19:00
Cobla: Rambles
Comentaris: Cobla Rambles

Tipus: Audició
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça Viladomat
Horari: matí, 18:00 i nit
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de La Bisbal

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Rambla de Sants
Horari: 19:00
Cobla: Rambles
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça Pau Casals
Horari: 11:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de Vilatorrada
Comarca: Bages
Lloc: Plaça Major
Horari: 18:30
Cobla: Ciutat de Manresa
Comentaris: Cobla Ciutat de Manresa

Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 12:00
Cobla: Nova Germanor
Comentaris: Cobla Nova Germanor

Tipus: Concert
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Casino l'Aliança del Poblenou
Horari: 18:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Caldes de Montbui
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Font del Lleó
Horari: 18:00
Cobla: Lo Castell
Comentaris: Cobla Lo Castell

Tipus: Audició
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Nova
Horari: 12:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Marcet
Horari: 11:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Vilafranca del Penedès
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Rambla de Sant Francesc
Horari: 12:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Begues
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Passeig de l'Església
Horari: 11:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Cobla Marinada

Tipus: Audició
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de l'Ermita de Sant Grau
Horari: 12:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Riudoms
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça de l'Església de Riudoms
Horari: 10:30
Cobla: Formació específica per l'activitat
Comentaris: Formació específica per l'activitat

Tipus: Audició
Població: Igualada
Comarca: Anoia
Lloc: Passeig Verdaguer
Horari: 12:00
Cobla: Tàrrega (2ona època)
Comentaris: Cobla Tàrrega

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Doctor Robert
Horari: 11:30
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: La Nova Vallès

Tipus: Audició doble
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Pavelló Municipal d'Esports
Horari: 16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Tres Vents i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Gavà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça Balmes
Horari: 11:30
Cobla: Rambles
Comentaris: Cobla Rambles

Tipus: Audició
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 12:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: Santuari de Misericòrdia
Horari: 10:30 i 17:00
Cobla: Pare Manyanet
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Reus Jove i Pare Manyanet de Reus

Tipus: Aplec
Població: Lleida
Comarca: Segrià
Lloc: Plaça Sant Joan
Horari: 17:30
Cobla: Municipal Ciutat de Lleida
Comentaris: Cobla Municipal de Lleida i Cobla Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pista Conxita Udina (Parc del Pou d'en Fèlix)
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Vella
Horari: 10:30, 11:30 i 16:30
Cobla: Mil·lenària
Comentaris: Principal de Terrassa, Mil·lenària i Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Rambla Marina
Horari: 12:00
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: Cobla La Nova Vallès

Tipus: Aplec
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça Viladomat
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Ciutat de Manresa
Comentaris: Ciutat de Manresa, Cobla Berga Jove i Lluïsos de Taradell

Tipus: Aplec
Població: Premià de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 18:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Premià, Sant Jordi i Marinada

Tipus: Audició
Població: Manresa
Comarca: Bages
Lloc: Passeig de Pere III, cruïlla c/ Arquitecte Oms
Horari: 22:00
Cobla: Ciutat de Manresa
Comentaris: Cobla Ciutat de Manresa

Tipus: Audició
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Trinitat Sais
Horari: 18:00
Cobla: Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Comentaris: E.M.M. Conrad Saló i La Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Calonge
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Major
Horari: 22:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Nova
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Sant Antoni de Calonge
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Espigó de la Costa Brava
Horari: 22.00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Botarell
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 12:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Sant Antoni de Calonge
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Espigó de la Costa Brava
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Aplec
Població: Móra d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Baix
Horari: 19:00 i 22:30
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Reus Jove i Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de la Sardana- La Platja
Horari: 22:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça Espanyola
Horari: 18:00
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 18:30
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Cobla Rossinyolets

Tipus: Audició
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Rambla Nova
Horari: 21:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Santa Madrona (Poble Sec)
Horari: 19:00
Cobla: Rambles
Comentaris: Cobla Rambles

Tipus: Audició
Població: Calafell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 20:00
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel