Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Pal de Paller (Viladesau i Caner, Ricard)
37x81, s64
Lloc estrena: Sant Andreu de Llavaneres
Data estrena: 1986
Lloc referenciat: Sant Andreu de Llavaneres
327 Resultats: 157 Aplec, 132 Audició, 30 Audició doble, 5 Concurs, 3 Concert.

Tipus: Aplec
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça de Viladomat
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Ciutat de Manresa, Berga Jove i Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició doble
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de La Sardana-La Platja
Horari: 21:30
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Foment del Montgrí i La Principal de l'Escala

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Navàs
Comarca: Bages
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 18:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Mediterrània, Principal de Berga i Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Cambrils
Comarca: Baix Camp
Lloc: Parc del Pescador
Horari: 18:30 i 22:30
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Reus jove i La Principal de Tarragona

Tipus: Audició
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Jardins de Torre Maria
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Aplec
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: A l'Arbreda
Horari: 17:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Mil·lenària, Bisbal Jove, Mediterrània, Amsterdam i Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Arbeca
Comarca: Garrigues
Lloc: Plaça del Toll
Horari: 20:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: Palafolls
Comarca: Maresme
Lloc: Fòrum Palatiolo
Horari: 20:00
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Palafolls, Principal de Banyoles i Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Nova
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Cobla La Principal de l'Escala

Tipus: Aplec
Població: Sant Pere de Ribes
Comarca: Garraf
Lloc: Ermita de Sant Pau i Plaça Marcer
Horari: 18:30 i 22:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Maricel, Marinada i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Castellar del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 21:30
Cobla: La Principal d'Amsterdam
Comentaris: Cobla La Principal d'Amsterdam

Tipus: Concurs
Població: Salt
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de la Llibertat
Horari: 18:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Passeig Ragull
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona, Bellpuig Cobla i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Castellbisbal
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 18:30 i 22:15
Cobla: Marinada
Comentaris: Sabadell, Ciutat de Terrassa i Marinada

Tipus: Audició
Població: Matadepera
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Casal de cultura
Horari: 22:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Altafulla
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc del Comunidor
Horari: 12:00 i 16:00
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: La Principal de Tarragona i Reus Jove

Tipus: Audició doble
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça de La Llibertat
Horari: 17:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: La Principal de Banyoles i La Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Joaquim Serra
Horari: 12:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc del Francolí
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: La Principal de Tarragona, Cossetània i Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de la Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Jardins del Club Natació Sant Andreu
Horari: 11:30
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Roda de Berà
Comarca: Tarragonès
Lloc: Ermita de Berà
Horari: 11:30 i 16:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Ciutat de Cornell'a i Marinada

Tipus: Aplec
Població: Vilassar de Dalt
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Mediterrània,Principal de la Bisbal,Principal de Llobregat,Marinada,St Jordi.C.de Girona,Jovenívola

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig dels Guíxols
Horari: 12:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Ermita de Sant Sebastià
Horari: 12:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Caldes de Montbui
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'1 d'octubre
Horari: 12:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Aplec
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Carrer de Trafalgar
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: La Principal de Tarragona, Cossetània, Alumnes de l'Escola Municipal de Música

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça d'Octavià
Horari: 18:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Aplec
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de Can Solei
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Marinada, Ciutat de Girona i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Vilassar de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 20:45
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Audició
Població: Manlleu
Comarca: Osona
Lloc: Plaça de Gràcia
Horari: 21:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Audició
Població: Lloret de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 22:00
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Cobla Foment del Montgrí

Tipus: Audició
Població: Calonge
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Major
Horari: 22:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Pista de basquet
Horari: 22:15
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Moià
Comarca: Bages
Lloc: Parc de Moià
Horari: 16:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Sant Jordi i Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Carrer Sant Jaume
Horari: 19:00
Cobla: Contemporània
Comentaris: Cobla Contemporània

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 22:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Olesa de Montserrat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de la Sardana
Horari: 21:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Canet de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de la Llenya
Horari: 21:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Sabadell i Marinada

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de la Sardana- La Platja
Horari: 22:00
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Cobla Foment del Montgrí

Tipus: Audició
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Rambla Nova
Horari: 21:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Rambla
Horari: 22:00
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Cobla Tres Vents

Tipus: Audició
Població: Besalú
Comarca: Garrotxa
Lloc: Plaça de la Llibertat
Horari: 18:30
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de la Selva
Horari: 20:00
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Cobla La Principal de l'Escala

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix empordà

Tipus: Aplec
Població: Campdevànol
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça coberta del barri de l'Estació
Horari: 17:00 i 21:30
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Tres Vents, La Principal d'Olot i Ciutat de Girona

Tipus: Audició doble
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Pista esportiva del Pla de Sant Pere
Horari: 17:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Vents de Riella i Mil·lenària