Activitats

Activitats on s'ha tocat:
A Saltar (Marons, Pau)
35x81, s61
Data estrena: 1951
321 Resultats: 154 Aplec, 130 Audició, 36 Audició doble, 1 Concurs.

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de la Guineueta
Horari: 11:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Cobla Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pista de Conxita Udina (Parc del Pou d'en Fèlix)
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: La Principal del Llobregat, Jovenívola de Sabadell, Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Flix
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Ermita del Remei
Horari: 10:45 i 16:00
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Vents de Riella, La Principal de Tarragona

Tipus: Aplec
Població: Lleida
Comarca: Segrià
Lloc: Pati de les Comèdies
Horari: 17:30 i 19:15
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Tàrrega, Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Can Fabra
Horari: 18:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Cobla Mediterrània

Tipus: Audició
Població: La Pobla de Montornès
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça de la Bassa
Horari: 19:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Figaró-Montmany
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Major
Horari: 12:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Cobla Marinada

Tipus: Audició
Població: Vilanova d'Escornalbou
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 12:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Aplec
Població: Cornudella de Montsant
Comarca: Priorat
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 18:30 i 22:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Aplec
Població: Organyà
Comarca: Alt Urgell
Lloc: Plaça Major
Horari: 19:00 i 22:00
Cobla: Bellpuig Cobla
Comentaris: La Principal de Berga, Bellpuig Cobla

Tipus: Aplec
Població: Móra d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Baix
Horari: 19:00 i 22:30
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Reus Jove i Vents de Riella

Tipus: Aplec
Població: Les Borges Blanques
Comarca: Garrigues
Lloc: Jardins del Terrall
Horari: 19:30 i 23:00
Cobla: Bellpuig Cobla
Comentaris: Contemporània, Bellpuig Cobla

Tipus: Audició doble
Població: Pardines
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Pedró
Horari: 16:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: La Principal de Banyoles i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: Palafolls
Comentaris: Cobla Palafolls

Tipus: Aplec
Població: L'Estany
Comarca: Bages
Lloc: Pista Vella
Horari: 17:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Genisenca, Mediterrània

Tipus: Audició doble
Població: LLagostera
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 22:00
Cobla: Foment del Montgrí
Comentaris: Foment del Montgrí i Genisenca

Tipus: Audició
Població: Lloret de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 22:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Cobla Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Torregrossa
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Pista Poliesportiva descoberta
Horari: 20:00 i 22:30
Cobla: Bellpuig Cobla
Comentaris: Jovenívola d'Agramunt i Bellpuig Cobla

Tipus: Aplec
Població: Castellbisbal
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 18:30 i 22:15
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Sabadell, Ciutat de Terrassa i Marinada

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de La Sardana-La Platja
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Aplec
Població: Ascó
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça del casal
Horari: 19:30 i 22:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Olesa de Montserrat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de La Sardana
Horari: 21:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Santa Maria de Palautordera
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Major
Horari: 18:30
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Sarral
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Ermita dels Sants Metges
Horari: 12:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Sant Hipòlit de Voltregà
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 17:00
Cobla: L'Arbucienca
Comentaris: Cobla L'Arbucienca

Tipus: Audició
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Benet Mercader
Horari: 18:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Aplec
Població: Benissanet
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de la Renaixença
Horari: 12:00 i 16:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: Canovelles
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Era de Can Castells
Horari: 12:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Cobla Mediterrània

Tipus: Audició
Població: El Perelló
Comarca: Baix Ebre
Lloc: Recinte Firal
Horari: 12:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Aplec
Població: Cerdanyola
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Pavelló Municipal d'esports "Can Xarau"
Horari: 16:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Sant Jordi i Marinada

Tipus: Audició doble
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de La Guineueta
Horari: 11:00
Cobla: Selvatana
Comentaris: Sant Jordi i Selvatana

Tipus: Audició doble
Població: Barberà del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Pavelló IES La Romànica
Horari: 17:00 i 19:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Ciutat de Terrassa i Sabadell

Tipus: Audició
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de l'1 d'octubre
Horari: 17:00
Cobla: Selvatana
Comentaris: Cobla Selvatana

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició doble
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Doctor Robert
Horari: 17
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell i Contemporània

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de la Guineueta
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal de La Bisbal, Montgrins, Sant Jordi i La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Carrer de Trafalgar
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: La Principal de Tarragona, Cossetània, Alumnes de l'Escola Municipal de Música

Tipus: Aplec
Població: Martorell
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Mediterrània, Mil·lenària i Marinada

Tipus: Audició
Població: Manlleu
Comarca: Osona
Lloc: Plaça de Fra Bernadí
Horari: 20:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Cobla Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Jardins Castell de Plegamans
Horari: 22:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Martorell
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de les Cultures
Horari: 19:30
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Aplec
Població: l'Hospitalet de l'Infant
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça del Coll de Balaguer
Horari: 19:30 i 23:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Reus Jove i Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Calafell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 20:00
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Aplec
Població: Montcada i Reixac
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Escola Reixac (Carrer del Doctor Buxó,s/n)
Horari: 17:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Lluïsos de Taradell i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Santa Maria de Palautordera
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de la Sardana del Parc Pau Casals
Horari: 18:30
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca de Taradell

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 18:30
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Audició
Població: Manresa
Comarca: Bages
Lloc: Passeig Pere III (Pati del Kursaal)
Horari: 18:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona. Clausura dels 40 anys de Nova Crida