Activitats

Activitats on s'ha tocat:
El gall xinador (Albors i Asins, Antoni)
35x87, s66
Lloc estrena: Portbou
Data estrena: 1987
Lloc referenciat: Banyoles
35 Resultats: 21 Aplec, 10 Audició, 4 Audició doble.

Tipus: Audició
Població: Granollers
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de la Porxada
Horari: 18:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Rambla
Horari: 22
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Torelló
Comarca: Osona
Lloc: Jardins de Vicenç Pujol
Horari: 16
Cobla: Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Comentaris: Bellpuig, Mil·lenaria i C. Girona

Tipus: Audició
Població: Manlleu
Comarca: Osona
Lloc: desconegut
Horari: 22
Cobla: Cadaqués
Comentaris: Cadaqués

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Can Fabra
Horari: 12
Cobla: Ciutat de Mataró
Comentaris: Ciutat de Mataró

Tipus: Audició doble
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça de l'Escorxador
Horari: 21:30
Cobla: Cadaqués
Comentaris: Flama i Cadaqués

Tipus: Audició
Població: Manlleu
Comarca: Osona
Lloc: desconegut
Horari: 22
Cobla: Cadaqués
Comentaris: Cadaqués

37è Aplec d'Artés (04/07/2009)
Tipus: Aplec
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Parc Municipal
Horari: 21
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Sant Jordi, C. Girona i Marinada

Tipus: Aplec
Població: La Vall de Bianya
Comarca: Garrotxa
Lloc: la Canya
Horari: 17:30 i 22
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: Vila de la Jonquera, Rossinyolets, La Nova Vallès i Empordanessa

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Doctor Robert
Horari: 18:30
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: La Nova Vallès

ballada (06/05/2006)
Tipus: Audició
Població: Vic
Comarca: Osona
Lloc: desconegut
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell

Ballada (30/04/2006)
Tipus: Audició
Població: Lliçà d'Amunt
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: desconegut
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell

Tipus: Aplec
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Sala Barradas /Parc de Can Buixeres
Horari: 22, 11 i 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Premià, Vila d'Olesa i Contemporània

Festa Major Gràcia (17/08/2002)
Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Verdi
Horari: 18:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Cornellà

13è Aplec de Montgat (24/09/2000)
Tipus: Aplec
Població: Montgat
Comarca: Maresme
Lloc: Parc de la Riera d'en Font
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Disabte 22 hores (Sardanes curtes), 10:30 i 16:30; Cornellà, Flama i Sa Palomera

19è Aplec de Berga (03/09/2000)
Tipus: Aplec
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça Viladomat
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: 17; Pirineu, Berga i Cornellà

15è Aplec de Ribes (06/08/2000)
Tipus: Aplec
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Mercat
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: 10,16 i 22 hores, C. Girona, Jovenívola i C. Cornellà

48è Aplec de Banyoles (02/07/2000)
Tipus: Aplec
Població: Banyoles
Comarca: Pla de l'Estany
Lloc: Paratges de l'Estany
Cobla: Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Comentaris: Matí i tarda, Blanes, Marinada i Mil·lenària

73è Aplec de Calella (04/06/2000)
Tipus: Aplec
Població: Calella
Comarca: Maresme
Lloc: Manuel Puigvert/Can Dalmau
Cobla: Montgrins
Comentaris: Dissabte:19 i 22, diumenge: 10:30 i 16; Marinada, Jovenívola, Montgrins i Bisbal

44è Aplec de Gràcia (14/05/2000)
Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc Güell
Cobla: Montgrins
Comentaris: 10:30 i 17; Sant Jordi, Montgrins i Llobregat

26è Aplec de Cerdanyola (12/03/2000)
Tipus: Aplec
Població: Cerdanyola
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Ateneu/Recinte piscina/Pavelló esports
Cobla: Montgrins
Comentaris: Dissabte a les 22 Concert cobla Montgrins; 10:30 i 16:30 Montgrins, Jovenívola i Sant Jordi

19a Diada del soci a salt (06/12/1999)
Tipus: Audició doble
Població: Salt
Comarca: Gironès
Lloc: Pista Poliesportiva
Cobla: Cadaqués
Comentaris: tarda;La flama de Farners i Cadaqués

Festa Major Sant Joan (11/09/1999)
Tipus: Audició doble
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: desconegut
Cobla: Montgrins
Comentaris: dissabte, diumenge, dilluns i dimarts; Jovenívola, Montgrins, Llobregat, C. Girona

Festa de tardor (08/11/1998)
Tipus: Audició doble
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plana i Hoquei
Cobla: Marinada
Comentaris: 11:30 i 18 hores,Marinada i Ciutat de Terrasa

11è Aplec de Tossa (11/10/1998)
Tipus: Aplec
Població: Tossa de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Passeig de Mar
Cobla: Cadaqués
Comentaris: 10:30 i 16 hores, Llobregat, C.Girona i Cadaqués

27è Aplec de Súria (11/10/1998)
Tipus: Aplec
Població: Súria
Comarca: Bages
Lloc: Plaça de Sant Joan
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: 11:45 i 16 hores, La Bisbal, Súria, Jovenívola i Cornellà

24è Aplec de Malgrat (04/10/1998)
Tipus: Aplec
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc del Castell
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Matí i tarda, La bisbal, Selvatana, Llobregat, Mediterrània i Sa Palomera

25è Aplec de Sant Jaume de Llierca (18/07/1998)
Tipus: Aplec
Població: Sant Jaume de Llierca
Comarca: Garrotxa
Lloc: Davant el Centre Cívic
Horari: 17 i 22:30
Cobla: Nova Olot
Comentaris: Cadaqués, Flama de Farners, P. Olot i C.Girona

36è Aplec d'Olot (12/07/1998)
Tipus: Aplec
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc Municipal
Cobla: Nova Olot
Comentaris: Matí i tarda, La Bisbal, Sant Jordi, Rossinyolets i P. Olot

46è Aplec de Banyoles (05/07/1998)
Tipus: Aplec
Població: Banyoles
Comarca: Pla de l'Estany
Lloc: Parc de la Draga (Vila Olímpica)
Cobla: Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Comentaris: Matí, tarda i Nit, C. Girona, Flama de Farners, Mil·lenària i Montgrins

10è Aplec de Barcelona- Eixample (20/06/1998)
Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de l'Escorxador
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: 19:30, Mediterrànis, C. Cornellà i Sant Jordi

6è Aplec d'Amer (01/05/1998)
Tipus: Aplec
Població: Amer
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça del Monestir
Horari: 11:15 i 16:45
Cobla: Cadaqués
Comentaris: C Girona, Cadaqués, Foment de la Sardana i P. Banyoles

34è Aplec de Sils (19/04/1998)
Tipus: Aplec
Població: Sils
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça Canigó
Cobla: Marinada
Comentaris: 10:30 i 16, Flama de Farners, Marinada, C. Girona i Mediterrània

233a Audició a Riudellots (15/02/1998)
Tipus: Audició
Població: Riudellots de la Selva
Comarca: La Selva
Lloc: Pavelló
Cobla: Cadaqués
Comentaris: 16 hores, Cadaqués (8 sardanes) i ball

2a Festa sardanista d'hivern (25/01/1998)
Tipus: Aplec
Població: Riudellots de la Selva
Comarca: La Selva
Lloc: Pavelló d'esports
Cobla: Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Comentaris: 16 hores, Jovenívola de Sabadell, Mil·lenaria, Ciutat de Girona i Llobregat