Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Amb l'esperit vibrant (Pujolar i Giménez, Montserrat)
37x83, s59
Lloc estrena: Ripoll
Data estrena: Dg. 22-Jul-1979
Lloc referenciat: Ripoll
240 Resultats: 114 Aplec, 83 Audició, 23 Concert, 17 Audició doble, 3 Concurs.

Tipus: Concert
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Església de Sant Francesc
Horari: 20:00
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Cobla Mediterrània

Tipus: Concert
Població: Mataró
Comarca: Maresme
Lloc: Antic Parc Central
Horari: 21:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobles La Principal del Llobregat, Jovenívola de Sabadell

Tipus: Concert
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Teatre Tarragona
Horari: 19:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobles Reus Jove, Maricel

Tipus: Concert
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça del Santuari de la Misericòrdia
Horari: 12:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobles Jovenívola de Sabadell, Reus Jove

Tipus: Concert
Població: Riba-roja d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Concert
Població: Artés
Comarca: Bages
Lloc: Parc de Can Cruselles
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Concert
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de la Sardana
Horari: 17:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Cobles Ciutat de Girona, Bisbal Jove

Concert (29/07/2020)
Tipus: Concert
Població: La Garriga
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Santuari de Puiggraciós
Horari: 19:30
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Concert
Població: Sant Pere de Ribes
Comarca: Garraf
Lloc: El Pati (plaça de l'Església s/n)
Horari: 19:00
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Concert
Població: Centelles
Comarca: Osona
Lloc: Passeig
Horari: 18:30
Cobla: Lluïsos Cobla
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Sant Joan Despí
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ermita
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Cobla Ciutat de les Roses

Tipus: Concert
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Ateneu Hortenc
Horari: 12:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de la Catedral
Horari: 18:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Òdena
Comarca: Anoia
Lloc: Plaça del Mestre Vila Vell
Horari: 11:00
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Berga Jove

Tipus: Concert
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parròquia de la Mare de Déu de la Llum
Horari: 18:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de la Ciutadella
Horari: 10:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi, La Principal del Llobregat i Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça de les Peixateries Velles de Reus
Horari: 12:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Premià de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Carpa al costa de les antigues escoles- Llerona
Horari: 17:00
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Cobla Ciutat de les Roses

Tipus: Audició
Població: Riudoms
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 13:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Nova
Horari: 11:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Concert
Població: Vidreres
Comarca: La Selva
Lloc: Teatre del Casino La Unió
Horari: 21:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Cobla Marinada

Tipus: Aplec
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pista de Conxita Udina (Parc del Pou d'en Fèlix)
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: La Principal del Llobregat, Jovenívola de Sabadell, Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició doble
Població: El Masnou
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça d'Ocata
Horari: 10:45
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Marinada

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc dela Guineueta
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: La Principal de la Bisbal, Montgrins, Sant Jordi i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de Vilatorrada
Comarca: Bages
Lloc: Sala Cal Gallifa
Horari: 17:00
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Cobla Ciutat de les Roses

Tipus: Aplec
Població: Tossa de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Passeig de Mn. Cinto Verdaguer (Passeig de Mar)
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal del Llobregat, La Flama de Farners i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Torelló
Comarca: Osona
Lloc: Plaça Nova
Horari: 16:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Mil·lenària

Tipus: Aplec
Població: Martorell
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada, Mediterrània, Mil·lenària

Tipus: Aplec
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc Francesc Macià
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Montgrins, Jovenívola de Sabadell i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Carrer de Calàbria (Cantonada París)
Horari: 11:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça d'Octavià
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Mediterrània, Sant Jordi, La Principal del Llobregat i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Constantí
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc de les Escoles Velles
Horari: 12:00 i 16:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Doctor Guardiet
Horari: 17:30 i 21:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Ciutat de Girona, La Principal del Llobregat

Tipus: Concurs
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 11:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Montgat
Comarca: Maresme
Lloc: Parc de la Riera d'En Font
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada, La Flama de Farners i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Bellpuig
Comarca: Urgell
Lloc: Plaça Ramon Folch
Horari: 12:00 i 17:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove, Jovenívola d'Agramunt i Bellpuig Cobla

Tipus: Aplec
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Vella
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Comentaris: La Principal de Terrassa, Sant Jordi i Mil·lenària

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Claustre del monestir (Plaça Major)
Horari: 19:00 i 21:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: La Selva del Camp
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça d'Europa
Horari: 19:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: La Palma de Cervelló
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de Cervantes
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Cobla Ciutat de les Roses

Tipus: Aplec
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Marinada i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Arbeca
Comarca: Garrigues
Lloc: Plaça del Toll
Horari: 20:30
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: Sant Pere de Ribes
Comarca: Garraf
Lloc: Ermita de Sant Pau i Plaça Marcer
Horari: 18:30 i 22:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Maricel, Marinada i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Passeig Ragull
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Ciutat de Girona, Bellpuig Cobla i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Bellvei
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Rambla Nova
Horari: 21:00
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc Nou
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, La Principal del Llobregat i La Principal d'Olot

Tipus: Audició
Població: Martorell
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 21:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívila de Sabadell