Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Vilanova de la Muga (Palmada i Teixidor, Rossend)
33x75, s62
Lloc estrena: Figueres
Data estrena: Dt. 03-Mai-1955
Lloc referenciat: Vilanova de la Muga
261 Resultats: 120 Audició, 112 Aplec, 29 Audició doble.

Tipus: Aplec
Població: La Vall de Bianya
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc de la Vall de Bianya
Horari: 17:00 i 22:00
Cobla: Rossinyolets
Comentaris: Rossinyolets i Bisbal Jove

Tipus: Aplec
Població: L'Estany
Comarca: Bages
Lloc: Pista Vella
Horari: 17:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Genisenca, Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Banyoles
Comarca: Pla de l'Estany
Lloc: Entre les Perqueres Santa Rosa i d'en Malagelada
Horari: 18:00
Cobla: La Principal de Porqueres
Comentaris: La Principal de Banyoles, Sol de Banyuls i La Principal de Porqueres

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Santa Madrona
Horari: 19:30
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Cobla Baix Llobregat

Tipus: Audició doble
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Pista Esportiva del Pla de Sant Pere
Horari: 17:00
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: La Principal de L'Escala i Tres Vents

Tipus: Aplec
Població: Torres de Segre
Comarca: Segrià
Lloc: Pati de les Escoles
Horari: 20:00 i 23:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Cobla Marinada

Tipus: Aplec
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 17:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada i Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Rambla de Sants
Horari: 19:30
Cobla: Rambles
Comentaris: Cobla Rambles

Tipus: Aplec
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Bosc de La Torre
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Sant Jordi, Jovenívola de Sabadell i Marinada

Tipus: Audició
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Cobla La Principal de l'Escala

Tipus: Audició
Població: Canovelles
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Era de Can Castells
Horari: 12:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Cobla Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: La Pobla de Montornès
Comarca: Tarragonès
Lloc: Ermita de Montornès
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sabadell i Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de la Ciutadella
Horari: 10:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi, Marinada i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Begues
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Passeig de l'Església
Horari: 11:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Vilanova i la Geltrú
Comarca: Garraf
Lloc: Plaça d'Enric Cristòfol Ricart
Horari: 12:00
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Audició
Població: Gavà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc de la Torre Lluc
Horari: 11:30
Cobla: Rambles
Comentaris: Cobla Rambles

Tipus: Audició
Població: Besalú
Comarca: Garrotxa
Lloc: Pavelló
Horari: 17:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Montserrat
Comarca: Bages
Lloc: Montserrat
Horari: 12:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Tossa de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Passeig de Mn. Cinto Verdaguer
Horari: 17:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Martorell
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Mediterrània, Mil·lenària i Marinada

Tipus: Audició
Població: Calldetenes
Comarca: Osona
Lloc: Plaça 11 de Setembre
Horari: 18:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 19:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Cobla Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Can Sisteré
Horari: 19:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Cobla la Bisbal Jove

Tipus: Aplec
Població: Peralada
Comarca: Alt Empordà
Lloc: a la Pineda del Castell de Peralada
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Bisbal Jove, Mediterrània i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Premià de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 18:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Premià, Sant Jordi i Marinada

Tipus: Audició
Població: Pineda
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de Les Mèlies
Horari: 19:30
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça d'Octavià
Horari: 19:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Organyà
Comarca: Alt Urgell
Lloc: Plaça Major
Horari: 19:00 i 22:00
Cobla: Principal de Berga
Comentaris: Principal de Berga i Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Audició doble
Població: Torelló
Comarca: Osona
Lloc: Plaça Vella
Horari: 17:30
Cobla: Montgrins
Comentaris: Cobla Orquestra Montgrins i La Flama de Farners

Tipus: Aplec
Població: La Vall de Bianya
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc de la Vall de Bianya (paratges de la Canya)
Horari: 17:00 i 22:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Rossinyolets i Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Calonge
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Major
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Cobla La Principal de Banyoles

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Santa Madrona (Poble Sec)
Horari: 19:00
Cobla: Rambles
Comentaris: Cobla Rambles

Tipus: Audició
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 18:30
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca

Tipus: Aplec
Població: Montblanc
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Plaça Major
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: Maricel
Comentaris: Maricel, Bellpuig Cobla i La Selvatana

Tipus: Audició
Població: Santa Maria de Palautordera
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de la Sardana del Parc Pau Casals
Horari: 18:30
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca de Taradell

Tipus: Aplec
Població: Llançà
Comarca: Alt Empordà
Lloc: A la pineda de la Capella del Port
Horari: 10:30 I 16:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Ciutat de Girona, Bisbal Jove i Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Anglès
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de la Font del Canyo
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Bisbal Jove, Ciutat de Granollers i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Font de Can Rull
Horari: 11 i 16:30
Cobla: Montgrins
Comentaris: Jovenívola, Montgrins i Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Torres de Segre
Comarca: Segrià
Lloc: Pati de les Escoles
Horari: 20:00 i 22:00
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Vents de Riella i Bellpuig Cobla

Tipus: Aplec
Població: Sant Llorenç d'Hortons
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Plaça d'Europa
Horari: 18 i 10:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: La Flama de Farners, Sant Jordi - Ciutat de Barcelona

Tipus: Aplec
Població: Cornellà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc de les aigües
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Ciutat de Cornellà, Mediterrània i Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Igualada
Comarca: Anoia
Lloc: Passeig Verdaguer, cantonada carrer Sant Vicenç
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Maricel
Comentaris: Ciutat de Girona, Maricel i Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició doble
Població: Calella
Comarca: Maresme
Lloc: Passeig de M. Puigvert
Horari: 22:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Marinada

Tipus: Aplec
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Ermita de Bellvitge
Horari: 12:00 i 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: La Principal del Llobregat, Mediterrània i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Flaçà
Comarca: Gironès
Lloc: Polivalent
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Costa Brava, Bisbal Jove i Els Casanoves

Tipus: Audició
Població: Calella
Comarca: Maresme
Lloc: desconegut
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Torregrossa
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Pista Poliesportiva
Horari: 20 i 22:30
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: Santa Maria de Palautordera
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Major
Horari: 18:30
Cobla: Genisenca
Comentaris: Genisenca