Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Blanca Espurna (Paulí i Safont, Jordi)
27x79, s62
Lloc estrena: Sitges
Data estrena: Dg. 18-Mai-1997
Lloc referenciat: Sitges
296 Resultats: 152 Aplec, 114 Audició, 27 Audició doble, 2 Concert, 1 Concurs.

Diada del soci (20/02/2005)
Tipus: Audició doble
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de la Plana
Horari: 11:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Marinada i Jovenívola

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Doctor Robert
Horari: 12
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició doble
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de Salvador Espriu
Horari: 16:30
Cobla: La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Comentaris: Baix Empordà i Pral. De Banyoles

17è Aplec d'Encamp (05/09/2004)
Tipus: Aplec
Població: Encamp
Comarca: Andorra
Lloc: Sala de festes del Complex / Plaça dels Arínsols
Horari: 22.15, 10:30, 17,22
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Ciutat de Cornellà, Flama, Llobregat, i C. Girona

Tipus: Aplec
Població: Perpinyà
Comarca: Rosselló
Lloc: Alleé Maillol
Horari: 11 i 15
Cobla: La Principal del Rosselló
Comentaris: Pral. Del Roselló, Montgrins i Casanoves

Tipus: Aplec
Població: Sitges
Comarca: Garraf
Lloc: Hort de Can Falç
Horari: 18, 10:15,11 i 17
Cobla: Conjunt
Comentaris: Vila d'Olesa, Sant Jordi, Marinada, Llobregat i Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc Güell
Horari: 10:30 i 17
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Llobregat, Sant Jordi i Montgrins

Tipus: Aplec
Població: Cubelles
Comarca: Garraf
Lloc: Desembocadura del riu Foix
Horari: 12 i 16
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi, Mediterrània i Llobregat

27è Aplec de Castellar (07/03/2004)
Tipus: Aplec
Població: Castellar del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Espai Tolrà
Horari: 11:30 i 16:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Jovenívola, Marinada i Pral. Llobregat

Ballada (03/03/2004)
Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Sant Medir
Cobla: Contemporània
Comentaris: Contemporània

Doble ballada (01/02/2004)
Tipus: Audició doble
Població: Sant Quirze de Besora
Comarca: Ripollès
Lloc: Pavelló
Horari: 16:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Lluïsos i Llobregat

Tipus: Audició doble
Població: Riudellots de la Selva
Comarca: La Selva
Lloc: Pavelló d'esports
Horari: 16:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Ciutat de Girona i Llobregat

6a Diada cobles juvenils (28/12/2003)
Tipus: Audició doble
Població: Riudellots de la Selva
Comarca: La Selva
Lloc: Pavelló
Horari: 16
Cobla: Vila d'Olesa
Comentaris: Bisbal Jove, Vila d'Olesa i Bellpuig cobla

Ballada (13/12/2003)
Tipus: Audició
Població: Granollers
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Porxada
Horari: 18
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de l'Escorxador
Horari: 12
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc de Can Campassol/Parc Francesc Macià
Horari: 21, 9,45 i 15:45
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Bisbal, Selvatana, Jovenívola i Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de la Plana/Parc Can Solei
Horari: ds:22.du:10:30,16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Marinada, Jovenívola, Llobregat, C. Girona

Tipus: Aplec
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Vella
Horari: ds:18.du:10 i 17
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Mediterrànea, Sant Jordi i Vila d'Olesa

Tipus: Aplec
Població: Garcia
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: desconegut
Horari: 12 i 17
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Riella

Audició (02/09/2003)
Tipus: Audició
Població: Andorra la Vella
Comarca: Andorra
Lloc: Plaça de Guillamó
Horari: 22
Cobla: Principal de Berga
Comentaris: La Principal de Berga

Tipus: Aplec
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 10:30, 16 i 22t
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: C. Girona, Jovenívola i C. Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Sant Celoni
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Pista Poliesportiva/Rectoria Vella
Horari: ds:19;du:11:30,16:30
Cobla: La Principal d'Amsterdam
Comentaris: Mediterrània, Pral. Amsterdam, Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Matadepera
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de la Muntanyeta
Horari: 19:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Jovenívola, Llobregat, Vila d'Olesa

Tipus: Aplec
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc Nou
Horari: Ds:19.Di: 11 i 16:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Llobregat, Flama i Olot

Tipus: Aplec
Població: Calella
Comarca: Maresme
Lloc: Passeig Manuel Puigvert/Parc Dalmau
Horari: Ds:19,22.Du:10:30,16
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada, Jovenívola, Montgrins, Bisbal

Tipus: Aplec
Població: Sitges
Comarca: Garraf
Lloc: Hort de Can Falç
Horari: ds:18,22.Du:11 i 17
Cobla: Conjunt
Comentaris: C. Igualada, Sant Jordi, Marinada, Llobregat, C. Cornellà

Tipus: Aplec
Població: La Nou de Gaià
Comarca: Tarragonès
Lloc: desconegut
Horari: Matí i tarda
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i La Principal d'Olot

6è Aplec Nadalenc - Barcelona (22/12/2002)
Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de la Ciutadella
Horari: 10:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Mediterrània, Marinada i Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Doctor Robert
Horari: 18:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Sant Quirze de Besora
Comarca: Ripollès
Lloc: Pavelló
Horari: D(20), 11 i 16
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Lluïsos, C. Girona I Llobregat. Homenatge a Carles Rovira

Ballada (06/09/2002)
Tipus: Audició
Població: Sitges
Comarca: Garraf
Lloc: Hort de Can Falç
Horari: 22:15
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Cornellà

Ballada (21/07/2002)
Tipus: Audició
Població: Escaldes-Engordany
Comarca: Andorra
Lloc: Plaça dels Coprinceps
Horari: 22
Cobla: Principal de Berga
Comentaris: La Pral. De Berga

Tipus: Aplec
Població: Sant Sadurní d'Anoia
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Caves Montesquius
Horari: 18:30, 22:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Jovenívola, Vila d'Olesa, Marinada

Tipus: Aplec
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Dr. Robert/Font de Can Rull
Horari: Dis: 18; 11 i 17
Cobla: Contemporània
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Pral. Llobregat, Ciutat de Girona, Sabadell i Contemporània

Cloenda curset El Corte Inglès (15/06/2002)
Tipus: Audició doble
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 11
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Ciutat de Cornellà i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: La Rambla
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: 17, 20:30, Llobregat, Mediterrània i C. Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Begur
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Centre de la Vila
Horari: 17 i 22:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: C. Terrassa, Bisbal Jove i Pral de Banyoles

18è Aplec de Sitges (19/05/2002)
Tipus: Aplec
Població: Sitges
Comarca: Garraf
Lloc: Hort de Can Falç
Horari: dis:22:30. 11, 17
Cobla: Conjunt
Comentaris: Marinada, Llobregat, Sant Jordi, C. Cornellà

13è Aplec de Polinyà (19/05/2002)
Tipus: Aplec
Població: Polinyà
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Els Plataners
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: 10:30, 16, Bisbal Jove, Jovenívola i Mil·lenaria

Sant Jordi (23/04/2002)
Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Jardinets Caixa de Sabadell
Horari: 18:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: El Masnou
Comarca: Maresme
Lloc: Pati del Casino
Horari: 16
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Bellpuig cobla, Marinada, Jovenívola

Tipus: Audició doble
Població: Ripollet
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Pavelló
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: 17 hores, Jovenívola i Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Jardins del Monestir
Cobla: Mediterrània
Comentaris: 10 i 16; Llobregat, Jovenívola Mediterrània i C. Girona

Tipus: Aplec
Població: Martorelles
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Masia Can Carrancà
Cobla: Mediterrània
Comentaris: 22; Jovenívola, Lluïsos i Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Sant Celoni
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Parc de la Rectoria Vella
Cobla: La Principal d'Amsterdam
Comentaris: Dissabte: 19 Camp d'Esports; 11:30 i 17; Mediterrània, Pral. d'Amsterdam, Bisbal Jove (7 tirades)

Tipus: Audició
Població: Matadepera
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Casal
Cobla: Mediterrània
Comentaris: 22:30, Cobla Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig Marimon Asprer
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: 10 i 16:30, La Bisbal, Montgrins, Jovenívola i Bisbal Jove

Tipus: Aplec
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de Can Zam
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: 10:30, 16:30 i 22:30, La Bisbal, La Selvatana i Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Sitges
Comarca: Garraf
Lloc: Hort de Can Falç
Cobla: Conjunt
Comentaris: Dissabte: 18 i 22:30 (concert); 10:30 i 16:30; C. Igualada, Sant Jordi, Llobregat, Marinada,Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Roses
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Ciutadella
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: 10:30 i 16, Bisbal, Montgrins i C. Girona