Última hora: Amb les noves mesures contra la COVID-19, molts programes de ràdio o actes anunciats a l'agenda poden haver estat anul·lats o ajornats.

 

Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Gentil Adrianna (Balasch i Suñé, Manuel)
31x85, s70
Data estrena: 1948
150 Resultats: 68 Audició, 63 Aplec, 16 Audició doble, 2 Concert, 1 Concurs.

Tipus: Concert
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: La Rambla
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Sant Julià de Vilatorta
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 17:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de la Bisbal

Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 12:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Aplec
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30 i 15:30
Cobla: Maricel
Comentaris: La Flama de Farners, Reus Jove, Maricel

Tipus: Audició
Població: Cornellà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 11:30
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Audició
Població: Sant Sadurní d'Anoia
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 19:00
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Audició
Població: Torrelavit
Comarca: Alt Penedès
Lloc: Plaça de la Pau
Horari: 13:30
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Audició doble
Població: Sitges
Comarca: Garraf
Lloc: Jardins d'El Retiro
Horari: 22:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Maricel

Tipus: Audició
Població: Cabrera de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Cal Conde
Horari: 18:30
Cobla: Costa Brava
Comentaris: Cobla Orquestra Costa Brava

Tipus: Aplec
Població: Montesquiu
Comarca: Ripollès
Lloc: Font d'en Nando
Horari: 18:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell i Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: La Rambla
Horari: 22:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla La Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça del Vi
Horari: 18:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Cobla la Flama de Farners

Tipus: Aplec
Població: Santa Coloma de Farners
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de Sant Salvador
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Flama de Farners, Reus Jove i Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Breda
Comarca: La Selva
Lloc: Aparcament del Centre Bredenc
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: La Principal de La Bisbal, Jovenívola de Sabadell, Bisbal Jove i Vila d'Olesa

Tipus: Audició
Població: Castellar del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església i Plaça del Mercat
Horari: 12:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc Francesc Macià
Horari: 10:30 i 15:45
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: La Principal del Llobregat, Sant Jordi, Jovenívola de Sabadell i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça d'Octavià
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Sant Jordi, Jovenívola de Sabadell, La Principal del Llobregat i Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: Santuari de Misericòrdia
Horari: 10:30 i 17:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Reus Jove i Pare Manyanet de Reus

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça Major
Horari: 19:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Matadepera
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Casal
Horari: 22:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de la Catedral
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Les Masies de Roda
Comarca: Osona
Lloc: Parc del barri de les Cases Noves
Horari: 16:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Cobla Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: La Garriga
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Carrer Banys amb carrer Ametlla
Horari: 18:00
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Cobla La Principal de La Bisbal

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de Sant Roc
Horari: 18
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Montmeló
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Jardins de La Torreta de Montmeló
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Ciutat de Girona, Jovenívola de Sabadell i La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Móra d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: desconegut
Horari: 19 i 22
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Pral. De Tarragona i Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de Vilatorrada
Comarca: Bages
Lloc: Sala Gallifa
Horari: 16:45
Cobla: Camps
Comentaris: Camps

Tipus: Aplec
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc del Pou d'en Fèlix
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Pral. Llobregat, Ciutat de Cornellà i Jovenívola

Tipus: Aplec
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Pavelló Esportiu
Horari: 10:30 i 16
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Mediterrània, Jovenívola, Llobregat i Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Portal de l'Àngel
Horari: 12
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 17:30 i 21:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola, Ciutat de Girona i Pral. Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Vella
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Pral. Terrassa, Mil·lenària, Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: l'Hospitalet de l'Infant
Comarca: Baix Camp
Lloc: Plaça del Coll de Balaguer
Horari: 19
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Rocafort de Queralt
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 12
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Móra d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Baix
Horari: 19 i 22
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Principal de Tarragona i Vents de Riella

Tipus: Aplec
Població: Montesquiu
Comarca: Ripollès
Lloc: Jardins del Castell
Horari: 18
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola i la Flama

Tipus: Audició
Població: Esplugues de Llobregat
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc del Pou d'en Fèlix
Horari: 12
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Sarrià
Horari: 20
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Baix Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Font de Can Rull
Horari: 11 i 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola, Sant Jordi i Mediterrània

Tipus: Audició
Població: Santa Maria de Palautordera
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Major
Horari: 18:30
Cobla: Genisenca
Comentaris: Genisenca

Tipus: Audició
Població: Sant Joan Despí
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: desconegut
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 19
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Marcet
Horari: 18
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell

Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig dels Guíxols
Horari: 12
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 12
Cobla: Lluïsos Cobla
Comentaris: Lluïsos

Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Font de l'Alzina
Horari: 11:45
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

Tipus: Concurs
Població: Cardedeu
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Passeig del Mestre Antoni Alexandri
Horari: 11
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Patí de l'Artesà
Horari: 11 i 17
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola, C. Cornellà i Baix Llobregat

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Can Fabra (Sant Andreu)
Horari: 18:30
Cobla: Contemporània
Comentaris: Contemporània