Última hora: Amb les noves mesures contra la COVID-19, molts programes de ràdio o actes anunciats a l'agenda poden haver estat anul·lats o ajornats.

 

Activitats

Activitats on s'ha tocat:
Alba (Roca i Delpech, Jaume)
39x77, s53
Lloc estrena: Barcelona
Data estrena: Dg. 22-Set-1946
219 Resultats: 123 Aplec, 64 Audició, 30 Audició doble, 2 Concert.

Tipus: Concert
Població: Les Masies de Roda
Comarca: Osona
Lloc: La Feixa
Horari: 18:00
Cobla: Contemporània
Comentaris: Cobla Contemporània

Tipus: Audició
Població: Sant Julià de Vilatorta
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló Municipal
Horari: 17:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de la Guineueta
Horari: 11:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició doble
Població: Barberà del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: IES La Romànica (Ronda de Santa Maria, 310)
Horari: 17:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Ciutat de Terrassa, Sabadell

Tipus: Audició
Població: Molins de Rei
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Carrer Rafel de Casanovas
Horari: 12:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Audició doble
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de la Catedral
Horari: 17:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Sant Jordi i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició doble
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça Major i Passeig Comte Guifré
Horari: 11:45, 12:30 i 18:00
Cobla: Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Comentaris: La Flama de Farners i Mil·lenària

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça d'Eivissa
Horari: 11:30
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Audició
Població: Calella
Comarca: Maresme
Lloc: Passeig Manuel Puigvert
Horari: 19:30
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Les Borges Blanques
Comarca: Garrigues
Lloc: Jardins del Terrall
Horari: 19:30 i 23:00
Cobla: Bellpuig Cobla
Comentaris: Contemporània, Bellpuig Cobla

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de la Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 18:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 18:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: La Pobla de Montornès
Comarca: Tarragonès
Lloc: Ermita de Montornès
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Sabadell i Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Sils
Comarca: La Selva
Lloc: Pavelló Poliesportiu
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Marinada, Mediterrània, Bisbal Jove

Tipus: Audició doble
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 10:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: La Principal de la Bisbal i Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11:30 i 15:30
Cobla: Maricel
Comentaris: La Flama de Farners, Reus Jove i Maricel

Tipus: Aplec
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça d'Octavià
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi, Jovenívola de Sabadell, La Principal del Llobregat i Mediterrània

Tipus: Audició
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Plaça Nova
Horari: 12:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Sant Feliu de Codines
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Josep Umbert Ventura
Horari: 20:00
Cobla: Lluïsos Cobla
Comentaris: Mediterrània, Jovenívola de Sabadell i Lluïsos de Taradell

Tipus: Aplec
Població: Banyoles
Comarca: Pla de l'Estany
Lloc: Entre les pesqueres Sta. Rosa i Malagelada
Horari: 16:00
Cobla: Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Comentaris: Contemporània, Mil·lenària i La Principal de Porqueres

Tipus: Aplec
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Font de Can Rull
Horari: 11 i 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola, Montgrins i Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Cornellà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc de les aigües
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Ciutat de Cornellà, Mediterrània i Principal del Llobregat

Tipus: Aplec
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig Marimon Asprer
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: La Bisbal Jove, Jovenívola de Sabadell, Montgrins i La Principal de La Bisbal

Tipus: Aplec
Població: Torelló
Comarca: Osona
Lloc: Jardins Vicenç Pujol
Horari: 16:00
Cobla: Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Comentaris: Bellpuig Cobla, Ciutat de Girona i Mil·lenària

Tipus: Aplec
Població: Lloret de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Paratges de Santa Cristina
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Flama de Farners, La Principal de La Bisbal i Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: La Garriga
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Santuari de Puiggraciós
Horari: 12:00
Cobla: Maricel
Comentaris: Cobla Maricel

Tipus: Aplec
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Ermita de Bellvitge
Horari: 12:00 i 16:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal del Llobregat, Mediterrània i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc de Bellvitge
Horari: 12:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Seu de l Districte de Nou Barris
Horari: 11:30
Cobla: Maravella
Comentaris: Cobla Maravella

Tipus: Aplec
Població: Navarcles
Comarca: Bages
Lloc: Pavelló de Navarcles
Horari: 16:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Marinada, Jovenívola de Sabadell i Lluïsos de Taradell

Ballada (12/11/2017)
Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Doctor Robert
Horari: 11:30
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell

Tipus: Audició doble
Població: Encamp
Comarca: Andorra
Lloc: Plaça dels Arínsols/ Sala del Complex
Horari: 17 /22.15
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: La Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Nova
Horari: 20
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Parc Nou
Horari: 10 i 16:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Pral. Olot, Marinada i Flama

Tipus: Aplec
Població: Granollers
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Parc Municipal Torras Villà
Horari: 21
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Sant Jordi, Llobrregat i Jovenívola

Tipus: Aplec
Població: Llançà
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Pineda de la Capella del Port
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: C. Girona, Bisbal Jove i Baix Empordà

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de la Palmera
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Torelló
Comarca: Osona
Lloc: Jardins de Vicenç Pujol
Horari: 16
Cobla: Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Comentaris: Bellpuig, Mil·lenaria i C. Girona

Tipus: Aplec
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de la Sardana /Plaça de l'Ajuntament
Horari: 11, 16 / 22:15
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona, Bisbal Jove i Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Lloret de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Paratges de Santa Cristina
Horari: 10:30 i 16
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Ciutat de Girona, Flama i Llobregat

Tipus: Aplec
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Parc de can Mulà
Horari: 10:15 i 16
Cobla: Mil·lenària - Fidelíssima Vila de Perpinyà
Comentaris: Jovenívola, Mil·lenària i Sabadell

68è Sant Jordi (23/04/2017)
Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Sant Jaume
Horari: 11:30
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: La Principal de la Bisbal

Tipus: Audició
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de la Independència
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 12
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona

Tipus: Audició doble
Població: Hostalets de Balenyà
Comarca: Osona
Lloc: Pavelló d'hostalets de Balenyà
Horari: 16:30
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Pral. De la Bisbal i Selvatana

Tipus: Audició
Població: El Prat de Llobregat
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de Cal Gana
Horari: 12
Cobla: Baix Llobregat
Comentaris: Baix llobregat

Tipus: Audició
Població: Sant Julià de Vilatorta
Comarca: Osona
Lloc: desconegut
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Ciutat de Girona

Tipus: Audició doble
Població: Salt
Comarca: Gironès
Lloc: Pista Poliesportiva
Horari: 16:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: La Principal de Porqueres i la Flama