Activitats

Activitats on s'ha tocat:
L'aplec de tardor (Saló i Ramell, Conrad)
43x85, s67
Lloc estrena: Barcelona
Data estrena: Dv. 12-Oct-1979
Lloc referenciat: Barcelona
Premis: Sardana de l'Any 1980 (i crítica)
414 Resultats: 175 Aplec, 167 Audició, 59 Audició doble, 7 Concert, 6 Concurs.

Doble audició (15/07/2010)
Tipus: Audició doble
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de la Independència
Horari: 21
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Tres Vents i Pral. De la Bisbal

Tipus: Aplec
Població: Altafulla
Comarca: Tarragonès
Lloc: desconegut
Horari: 11 i 16
Cobla: Cossetània
Comentaris: Reus Jove i Cossetània

Tipus: Audició
Població: Lloret de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 22:30
Cobla: Selvatana
Comentaris: Selvatana

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Plaça de la Mare de Déu de Montserrat
Horari: 12
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Llüisos

Diada del Soci (21/02/2010)
Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de la Guineueta
Horari: 12
Cobla: Montgrins
Comentaris: Montgrins

Tipus: Aplec
Població: Òdena
Comarca: Anoia
Lloc: desconegut
Horari: 10:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos i Reus Jove

37a Festa Major de Sant Nicolau (08/12/2009)
Tipus: Audició doble
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc de Can Campassol / Pavelló Germans Margall
Horari: 11:30 / 17
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola i Pral. Llobregat

Tipus: Audició
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Progrés
Horari: 12
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició doble
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de l'Independència
Horari: 16:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Marinada i Flama

Tipus: Aplec
Població: Montgat
Comarca: Maresme
Lloc: Davant estació Renfe Montgat Nord
Horari: 10:30 i 17
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Flama, C. Cornellà i Marinada

43è Aplec Baix Camp (20/09/2009)
Tipus: Aplec
Població: Reus
Comarca: Baix Camp
Lloc: Santuari Misericòrdia
Horari: 10:30 i 17
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Jovenívola, Flama, Reus i Reus Jove

22è Aplec de Sant Hilari (16/08/2009)
Tipus: Aplec
Població: Sant Hilari Sacalm
Comarca: La Selva
Lloc: Placeta
Horari: 10:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: La Flama, C. Girona i Sant Jordi

Tipus: Audició doble
Població: Luxembourg
Comarca: Luxembourg
Lloc: Place d'Armes
Horari: 11:45
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i Maricel

Ballada (30/07/2009)
Tipus: Audició
Població: Sant Feliu de Guíxols
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 22:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Sant Feliu de Codines
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de Josep Umbert Ventura
Horari: 20 i 21:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Mediterrània, Lluïsos i Jovenívola

Aplec de l'Alforja (19/07/2009)
Tipus: Aplec
Població: Alforja
Comarca: Baix Camp
Lloc: desconegut
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove

Ballada (17/07/2009)
Tipus: Audició
Població: Vilafranca del Penedès
Comarca: Alt Penedès
Lloc: desconegut
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus jove

6è Aplec de la Mussara (12/07/2009)
Tipus: Aplec
Població: Vilaplana
Comarca: Baix Camp
Lloc: La Mussara
Cobla: Ciutat de Reus
Comentaris: Reus Jove i Ciutat de Reus

Aplec del Pla de Santa Maria (11/07/2009)
Tipus: Aplec
Població: El Pla de Santa Maria
Comarca: Alt Camp
Lloc: desconegut
Cobla: Reus Jove
Comentaris: reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Andorra la Vella
Comarca: Andorra
Lloc: Plaça del Poble
Horari: 18
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada, Mediterrània i C. Terrassa

Tipus: Audició
Població: Manlleu
Comarca: Osona
Lloc: Plaça de Fra Bernadí
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Flama de Farners

Aplec de les Borges del Camp (20/06/2009)
Tipus: Aplec
Població: Les Borges del Camp
Comarca: Baix Camp
Lloc: desconegut
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: La Bisbal
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig Marimon Asprer
Horari: 10 i 16:30
Cobla: Montgrins
Comentaris: Bisbal Jove, Jovenívola de Sabadell, Els Montgrins i Pral de la Bisbal

Ballada (31/05/2009)
Tipus: Audició
Població: Cubelles
Comarca: Garraf
Lloc: desconegut
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça Miquel de Palol
Horari: 11:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Bisbal Jove

Tipus: Aplec
Població: Barberà del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: La Romànica
Horari: 18 i 21
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Sabadell, Contemporània, Jovenívola i C.Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Parc de la Sardana /Plaça Ajuntament
Horari: 10, 16 /22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove, Mediterrània, C. Girona, Bisbal Jove i Foment. Homentage a Antoni Mas Bou

Tipus: Concert
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig de Mar /La Gorga
Horari: 12/18
Cobla: Montgrins
Comentaris: Montgrins

Aplec de Santa Coloma de Farners (26/04/2009)
Tipus: Aplec
Població: Santa Coloma de Farners
Comarca: La Selva
Lloc: desconegut
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove i

Tipus: Audició
Població: Rubí
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Doctor Guardiet
Horari: 18:30
Cobla: Les Casenoves
Comentaris: Les Casanoves

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Sant Jaume
Horari: 19
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: La Principal de la Bisbal

45è Aplec de Sils (19/04/2009)
Tipus: Aplec
Població: Sils
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça dels Esports
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Mediterrània, Marinada i Flama de Farners. Homenatge a Lluís Albert

36è Aplec de Roses (13/04/2009)
Tipus: Aplec
Població: Roses
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Ciutadella
Horari: 10:30 i 16
Cobla: La Principal de la Bisbal
Comentaris: Ciutat de girona, Montgrins i Bisbal

Ballada de rams (05/04/2009)
Tipus: Audició
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: desconegut
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: El Masnou
Comarca: Maresme
Lloc: Pati del Casino
Horari: 11 i 16
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Marinada, Jovenívola i Llobregat

Tipus: Aplec
Població: La Nou de Gaià
Comarca: Tarragonès
Lloc: desconegut
Horari: Matí i tarda
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove, Pral. D'Olot

Ballada (15/03/2009)
Tipus: Audició
Població: Cunit
Comarca: Baix Penedès
Lloc: desconegut
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Cerdanyola
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça dels Horts / Pavelló carrer Santa Anna
Horari: 11/16:30
Cobla: Montgrins
Comentaris: Montgrins, Jovenívola i Sant Jordi

Ballada (08/03/2009)
Tipus: Audició
Població: Vilafranca del Penedès
Comarca: Alt Penedès
Lloc: desconegut
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Reus Jove

Tipus: Audició doble
Població: Riudellots de la Selva
Comarca: La Selva
Lloc: Pavelló
Horari: 16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Foment i C. Girona

Tipus: Audició
Població: Sant Cugat del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça d'Octavià
Horari: 12
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de la Ciutadella
Horari: 10:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada, Mediterrània i Sant Jordi

Tipus: Audició doble
Població: Les Borges Blanques
Comarca: Garrigues
Lloc: Poliesportiu Francesc Macià
Horari: 18:30/23
Cobla: Selvatana
Comentaris: Selvatana

Tipus: Audició
Població: Granollers
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de l'Església/Teatre-Auditori
Horari: 12/19
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell/ Sant Jordi polifònica de Puig-reig

Tipus: Audició doble
Població: Salt
Comarca: Gironès
Lloc: Zona esportiva
Horari: 16:30
Cobla: La Principal de Porqueres
Comentaris: Pral. de Porqueres i Flama

Tipus: Audició doble
Població: Cassà de la Selva
Comarca: Gironès
Lloc: Pavelló pòlivalent
Horari: 16:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cadaqués i C. Girona

Tipus: Audició
Població: Sabadell
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Doctor Robert
Horari: 12
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenívola

Tipus: Aplec
Població: Vic
Comarca: Osona
Lloc: Recinte firal del Sucre
Horari: 16
Cobla: Cadaqués
Comentaris: Cadaqués, Mediterrània i Bisbal Jove

Tipus: Aplec
Població: Tossa de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Passeig Mossèn Cinto Verdaguer
Horari: 22 /10:30 i 16
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: Ciutat de Girona, Flama i Llobregat

Tipus: Audició
Població: Lloret de Mar
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 22:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: C. Girona