Activitats

Activitats on s'ha tocat:
L'aplec de tardor (Saló i Ramell, Conrad)
43x85, s67
Lloc estrena: Barcelona
Data estrena: Dv. 12-Oct-1979
Lloc referenciat: Barcelona
Premis: Sardana de l'Any 1980 (i crítica)
411 Resultats: 175 Aplec, 164 Audició, 59 Audició doble, 7 Concert, 6 Concurs.

Tipus: Audició
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Envelat de la Plaça Miquel de Palol
Horari: 17:00
Cobla: Selvatana
Comentaris: Cobla Selvatana

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc dela Guineueta
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: La Principal de la Bisbal, Montgrins, Sant Jordi i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Caldes de Montbui
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Recinte del Remei
Horari: 12:00
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca

Tipus: Audició
Població: Montserrat
Comarca: Bages
Lloc: Plaça de Santa Maria
Horari: 12:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Vilassar de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 12:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Flix
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Ermita del Remei
Horari: 10:45 i 16:00
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Vents de Riella, La Principal de Tarragona

Tipus: Aplec
Població: Torelló
Comarca: Osona
Lloc: Plaça Nova
Horari: 16:30
Cobla: Mil·lenària
Comentaris: Jovenívola de Sabadell, Mil·lenària

Tipus: Aplec
Població: Vilanova de Bellpuig
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Pavelló Poliesportiu
Horari: 18:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Lo Castell i Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: Terrassa
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça Vella
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: Mil·lenària
Comentaris: La Principal de Terrassa, Sant Jordi i Mil·lenària

Tipus: Aplec
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de Can Solei
Horari: 10:30 i 16:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Marinada, Ciutat de Girona i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició doble
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça Major i Passeig Comte Guifré
Horari: 11:45, 12:30 i 18:00
Cobla: Mil·lenària
Comentaris: La Flama de Farners i Mil·lenària

Tipus: Aplec
Població: Berga
Comarca: Berguedà
Lloc: Plaça de Viladomat
Horari: 12:00 i 17:00
Cobla: Berga Jove
Comentaris: Ciutat de Manresa, Berga Jove i Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Vilassar de Dalt
Comarca: Maresme
Lloc: Jardins d'Anton Feliu
Horari: 19:00
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Audició doble
Població: Ripoll
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça davant de l'Escorxador
Horari: 18:30
Cobla: Tres Vents
Comentaris: Tres Vents i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Matadepera
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça del Casal de cultura
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: La Rambla
Horari: 19:00
Cobla: Premià
Comentaris: Cobla Premià

Tipus: Audició
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça del Mercat
Horari: 18:30
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca

Tipus: Audició
Població: Figueres
Comarca: Alt Empordà
Lloc: La Rambla
Horari: 22:00
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Aplec
Població: Riba-roja d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:30 i 23:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Aplec
Població: Manlleu
Comarca: Osona
Lloc: Jardins de Can Puget
Horari: 21:00
Cobla: Marinada
Comentaris: La Principal del Llobregat i Marinada

Tipus: Aplec
Població: Llançà
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Pineda de la Capella del Port
Horari: 10:30 i 16:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Ciutat de Girona, Bisbal Jove i Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Tolosa del Llenguadoc
Comarca: Catalunya Nord
Lloc: Plaça del Ravelin
Horari: 10:00 i 15:00
Cobla: Sol de Banyuls
Comentaris: Sol de Banyuls i Mil·lenària

Tipus: Aplec
Població: Campdevànol
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça Anselm Clavé
Horari: 17:00 i 21:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: La Principal d'Olot, Tres Vents i Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Torrelles de la Salanca
Comarca: Rosselló
Lloc: Plaça de Louis Blasi
Horari: 16:00
Cobla: Sol de Banyuls
Comentaris: Cobla Sol de Banyuls

Tipus: Aplec
Població: Vilassar de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de L'ajuntament
Horari: 19:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Marinada i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició doble
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de la Catedral
Horari: 11:15
Cobla: Sabadell
Comentaris: Sabadell i Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Tarragona
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc del Francolí
Horari: 11:00 i 16:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: La Principal de Tarragona, Cossetània i Ciutat de Cornellà

Tipus: Aplec
Població: Benissanet
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de la Renaixença
Horari: 12:00 i 16:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Aplec
Població: Vic
Comarca: Osona
Lloc: Plaça Major
Horari: 16:45
Cobla: Costa Brava
Comentaris: Montgrins, Costa Brava

Tipus: Aplec
Població: Vilassar de Dalt
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de La Vila
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Mediterrània,Principal de la Bisbal,Principal de Llobregat,Marinada,St Jordi.C.de Girona,Jovenívola

Tipus: Audició
Població: Badalona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Patis del local social de Can Canyadó
Horari: 11:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Cobla Marinada

Tipus: Audició doble
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de La Guineueta
Horari: 11:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Sant Jordi i Selvatana

Tipus: Audició
Població: Gavà
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc de la Torre Lluc
Horari: 11:30
Cobla: La Principal de Terrassa
Comentaris: Cobla La Principal de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Cabrera de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 11:15
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Cobla La Principal del Llobregat

Tipus: Audició doble
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Pavelló de Palau I
Horari: 17:00
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Bisbal Jove i La Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Parc Ecològic de Bellvitge
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Concert
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Palau de La Música
Horari: 17:30
Cobla: Conjunt
Comentaris: La Principal de la Bisbal , Montgrins, La Principal del Llobregat, Sant Jordi i La Banda Simfónica

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Parc de la Guineueta
Horari: 10:00 i 16:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: La Principal de La Bisbal, Montgrins, Sant Jordi i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició doble
Població: Girona
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de l'1 d'octubre
Horari: 16:30 i 18:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Cobla Selvatana i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Audició
Població: Montserrat
Comarca: Bages
Lloc: Plaça del Monestir
Horari: 12:15
Cobla: Palafolls
Comentaris: Cobla Palafolls

Tipus: Aplec
Població: Torelló
Comarca: Osona
Lloc: Plaça Nova
Horari: 16:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Jovenivola de Sabadell i Casenoves del Roselló

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de La Mercè
Horari: 18:00
Cobla: Marinada
Comentaris: Cobla Marinada

Tipus: Audició
Població: Tona
Comarca: Osona
Lloc: Plaça Major de Tona
Horari: 19:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Els Lluïsos

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:00
Cobla: Palafolls
Comentaris: Cobla Palafolls

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 22:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Concurs
Població: Ceret
Comarca: Vallespir
Lloc: Estadi de rugbi Fontdecave
Horari: 21:30
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Santa Maria de Palautordera
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de la Sardana del Parc Pau Casals
Horari: 18:30
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca de Taradell

Tipus: Audició
Població: Malgrat de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Parc de Can Campassol
Horari: 20:30
Cobla: 1 d'octubre
Comentaris: Cobla 1 d'Octubre