Activitats

Activitats on s'ha tocat:
La flama de la sardana (Gil i Membrado, Tomàs)
35x71, s54
Lloc estrena: Barcelona
Data estrena: Dg. 04-Mai-1975
Premis: Sardana de l'Any 1976 (2on accèssit)
438 Resultats: 196 Aplec, 178 Audició, 53 Audició doble, 8 Concert, 2 Concurs, 1 Altres.

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Ballada (17/07/2019)
Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de La Sardana-La Platja
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Cobla La Principal de l'Escala

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Carrer Primavera amb el carrer Florida
Horari: 18:00
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: Cobla La Nova Vallès

Tipus: Aplec
Població: Altafulla
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc del Comunidor
Horari: 12:00 i 16:00
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: La Principal de Tarragona i Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Vilassar de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de L'ajuntament
Horari: 19:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Marinada i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Perpinyà
Comarca: Rosselló
Lloc: Plaça de La Victòria-El Castellet
Horari: 16:30
Cobla: Cobles del Col·legi de Santa Maria
Comentaris: Cobla Santa Maria de Blanes i Cobla d’alumnes del Conservatori Montserrat Caballé de Perpinyà

Tipus: Audició
Població: Blanes
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça 1 d'Octubre
Horari: 12:00
Cobla: Cobles del Col·legi de Santa Maria
Comentaris: Cobla del Col·legi Sta.Maria

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Fort Pienc Carrer Sicília/Ali-Bei/Ribes
Horari: 11:30
Cobla: Rambles
Comentaris: Cobla Rambles

Tipus: Audició
Població: Vallvidrera
Comarca: Barcelonès
Lloc: Biblioteca "Josep Miracle"
Horari: 12:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Móra d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Dalt
Horari: 17:30
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cobla La Principal de Tarragona

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de Ca l'Estruch
Horari: 18:00
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça d'Eivissa
Horari: 11:30
Cobla: Rambles
Comentaris: Cobla Rambles

Tipus: Audició
Població: Igualada
Comarca: Anoia
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 12:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Calafell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Passeig Marítim Sant Joan de Déu
Horari: 22:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició doble
Població: Castellar del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Sala Blava de l'Espai Tolrà
Horari: 17:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Sant Jordi i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Súria
Comarca: Bages
Lloc: Parc Macary i Viader "El Casino"
Horari: 16:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Súria, Jovenívola de Sabadell, Ciutat de Cornellà i La Principal de la Bisbal

Tipus: Audició doble
Població: Cassà de la Selva
Comarca: Gironès
Lloc: Passeig de Vilaret
Horari: 17:00
Cobla: Osona
Comentaris: Osona i La Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Pi i Sunyer/Av. Portal de l'Àngel
Horari: 11:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Cobla Marinada

Tipus: Audició
Població: Manresa
Comarca: Bages
Lloc: Plaça de La Mel
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Manresa
Comentaris: Cobla Ciutat de Manresa

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de l'Artesania, carrer Portugal
Horari: 18:00
Cobla: Punt Cat
Comentaris: Punt Cat Cobla

Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 12:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 22:00
Cobla: Punt Cat
Comentaris: Punt Cat Cobla

Tipus: Audició
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça dels Caçadors
Horari: 18:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça Major
Horari: Matí i 18:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: La Flama de Farners i Berga Jove

Tipus: Audició
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Firal
Horari: 18:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Audició
Població: Granollers
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de La Porxada
Horari: 18:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Vallfogona de Riucorb
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Plaça del Bar
Horari: 13:00
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cobla La Principal de Tarragona

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Zona esportiva Municipal -carretera de Cànoves,s/n
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Cobla Ciutat de les Roses

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: L'Estany
Comarca: Bages
Lloc: Pista Vella
Horari: 17:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Berga Jove i Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Nova
Horari: 20:00
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Cobla Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: Palamós
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Passeig del Mar
Horari: 22:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: El Pla de Santa Maria
Comarca: Alt Camp
Lloc: Parc de La Fàbrica
Horari: 18:30 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de la Sardana- La Platja
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Cobla La Principal de l'Escala

Tipus: Audició
Població: El Vendrell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: La Rambla
Horari: 19:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluísos

Tipus: Aplec
Població: Ascó
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça del Casal
Horari: 19:30 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Masia de Can Falguera
Horari: 21:30
Cobla: Ciutat de Girona
Comentaris: Cobla Ciutat de Girona

Tipus: Audició
Població: Calella
Comarca: Maresme
Lloc: Passeig Manuel Puigvert
Horari: 19:30
Cobla: Mediterrània
Comentaris: Cobla Mediterrània

Tipus: Aplec
Població: Tolosa del Llenguadoc
Comarca: Catalunya Nord
Lloc: Jardin des Plantes
Horari: 10:00 i 17:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: Tres Vents i Nova Germanor

Tipus: Aplec
Població: Altafulla
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc del Comunidor
Horari: 12:00 i 16:00
Cobla: Conjunt
Comentaris: La Principal de Tarragona i Maricel

Tipus: Audició
Població: Besalú
Comarca: Garrotxa
Lloc: Plaça de la Llibertat
Horari: 18:00
Cobla: La Principal de Cassà ( 2ona època)
Comentaris: Cobla La Principal de Cassà

Tipus: Audició
Població: Vilassar de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 12:00
Cobla: 1 d'octubre
Comentaris: Cobla 1 d'Octubre

Tipus: Audició
Població: Les Masies de Roda
Comarca: Osona
Lloc: Parc del barri de les Cases Noves
Horari: 16:30
Cobla: La Bisbal Jove
Comentaris: Cobla Bisbal Jove

Tipus: Audició
Població: La Pobla de Montornès
Comarca: Tarragonès
Lloc: Avinguda Catalunya
Horari: 12:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: La Pobla de Montornès
Comarca: Tarragonès
Lloc: Avinguda Catalunya
Horari: 12:00
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Aplec
Població: La Pobla de Montornès
Comarca: Tarragonès
Lloc: Ermita de Montornès
Horari: 11:00 i 16:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell i Sant Jordi

Tipus: Aplec
Població: Roda de Berà
Comarca: Tarragonès
Lloc: Ermita de Berà
Horari: 11:30 i 16:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Marinada i Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Santa Perpètua de Mogoda
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 11:30
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: Torregrossa
Comarca: Pla d'Urgell
Lloc: Pista Poliesportiva
Horari: 20 i 22:30
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Vents de Riella

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Masia de Can Falguera
Horari: 21:30
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Lluïsos