Activitats

Activitats on s'ha tocat:
La flama de la sardana (Gil i Membrado, Tomàs)
35x71, s54
Lloc estrena: Barcelona
Data estrena: Dg. 04-Mai-1975
Premis: Sardana de l'Any 1976 (2on accèssit)
457 Resultats: 203 Aplec, 188 Audició, 53 Audició doble, 8 Concert, 4 Concurs, 1 Altres.

Tipus: Aplec
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de Can Fabra
Horari: 17:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Ciutat de Girona i Ciutat de Cornellà

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Monòlit del Passeig Tagamanent (Corró d'Avall)
Horari: 12:00
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca

Tipus: Concurs
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Passeig d'en Blay (el Firal)
Horari: 22:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Audició
Població: Torredembarra
Comarca: Tarragonès
Lloc: Plaça Polivalent (Davant del Nose)
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cobla La Principal de Tarragona

Tipus: Audició
Població: Arenys de Munt
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Móra d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Dalt
Horari: 18:30
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cobla La Principal de Tarragona

Tipus: Audició
Població: Castellbisbal
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 19:00
Cobla: Sabadell
Comentaris: Cobla Sabadell

Tipus: Audició
Població: Tordera
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 22:00
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Vallmoll
Comarca: Alt Camp
Lloc: Centre Cultural
Horari: 13:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Audició
Població: Pineda
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de les Mèlies
Horari: 19:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: La Garriga
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de l'Església
Horari: 18:00
Cobla: Selvatana
Comentaris: Cobla Selvatana

Tipus: Aplec
Població: Torredembarra
Comarca: Tarragonès
Lloc: Passeig Marítim
Horari: 19:00 i 22:30
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Reus Jove i La Principal de Tarragona

Tipus: Audició
Població: El Morell
Comarca: Tarragonès
Lloc: Avinguda Catalunya
Horari: 19:00
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cobla La Principal de Tarragona

Tipus: Aplec
Població: Sant Pere de Ribes
Comarca: Garraf
Lloc: Ermita de Sant Pau i Plaça Marcer
Horari: 18:30 i 22:00
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Maricel, Marinada i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Concurs
Població: Salt
Comarca: Gironès
Lloc: Plaça de la Llibertat
Horari: 18:00
Cobla: Baix Empordà
Comentaris: Cobla Baix Empordà

Tipus: Aplec
Població: Bellvei
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 20:00
Cobla: Jovenívola d'Agramunt
Comentaris: Cobla Jovenívola d'Agramunt

Tipus: Aplec
Població: La Palma d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Catalunya
Horari: 19:30 i 22:30
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cobla la Principal de Tarragona

Tipus: Audició
Població: L'Escala
Comarca: Alt Empordà
Lloc: Plaça de La Sardana-La Platja
Horari: 22:00
Cobla: La Principal de l'Escala (3on època)
Comentaris: Cobla La Principal de l'Escala

Tipus: Aplec
Població: El Pla de Santa Maria
Comarca: Alt Camp
Lloc: Al recinte "La Fàbrica"
Horari: 18:30 i 22:30
Cobla: Reus Jove
Comentaris: Cobla Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Ascó
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça del casal
Horari: 19:30 i 22:30
Cobla: Cossetània
Comentaris: Cobla Cossetània

Tipus: Audició
Població: L'Hospitalet
Comarca: Baix Llobregat
Lloc: Carrer Primavera amb el carrer Florida
Horari: 18:00
Cobla: La Nova Vallès
Comentaris: Cobla La Nova Vallès

Tipus: Audició
Població: Martorelles
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Masia de Carrancà
Horari: 19:30
Cobla: Ressò
Comentaris: Cobla Ressò-Dansaires del Penedès

Tipus: Aplec
Població: Altafulla
Comarca: Tarragonès
Lloc: Parc del Comunidor
Horari: 12:00 i 16:00
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: La Principal de Tarragona i Reus Jove

Tipus: Aplec
Població: Vilassar de Mar
Comarca: Maresme
Lloc: Plaça de L'ajuntament
Horari: 19:00
Cobla: La Principal del Llobregat
Comentaris: Lluïsos de Taradell, Marinada i La Principal del Llobregat

Tipus: Audició
Població: Perpinyà
Comarca: Rosselló
Lloc: Plaça de La Victòria-El Castellet
Horari: 16:30
Cobla: Cobles del Col·legi de Santa Maria
Comentaris: Cobla Santa Maria de Blanes i Cobla d’alumnes del Conservatori Montserrat Caballé de Perpinyà

Tipus: Audició
Població: Blanes
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça 1 d'Octubre
Horari: 12:00
Cobla: Cobles del Col·legi de Santa Maria
Comentaris: Cobla del Col·legi Sta.Maria

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Fort Pienc Carrer Sicília/Ali-Bei/Ribes
Horari: 11:30
Cobla: Rambles
Comentaris: Cobla Rambles

Tipus: Audició
Població: Vallvidrera
Comarca: Barcelonès
Lloc: Biblioteca "Josep Miracle"
Horari: 12:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició
Població: Móra d'Ebre
Comarca: Ribera d'Ebre
Lloc: Plaça de Dalt
Horari: 17:30
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cobla La Principal de Tarragona

Tipus: Audició
Població: Palau Solità i Plegamans
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Plaça de Ca l'Estruch
Horari: 18:00
Cobla: Genisenca
Comentaris: Cobla Genisenca

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça d'Eivissa
Horari: 11:30
Cobla: Rambles
Comentaris: Cobla Rambles

Tipus: Audició
Població: Igualada
Comarca: Anoia
Lloc: Plaça Catalunya
Horari: 12:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Calafell
Comarca: Baix Penedès
Lloc: Passeig Marítim Sant Joan de Déu
Horari: 22:00
Cobla: Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Comentaris: Cobla Sant Jordi

Tipus: Audició doble
Població: Castellar del Vallès
Comarca: Vallès Occidental
Lloc: Sala Blava de l'Espai Tolrà
Horari: 17:30
Cobla: Jovenívola de Sabadell
Comentaris: Sant Jordi i Jovenívola de Sabadell

Tipus: Aplec
Població: Súria
Comarca: Bages
Lloc: Parc Macary i Viader "El Casino"
Horari: 16:00
Cobla: Ciutat de Cornellà
Comentaris: Cobla Súria, Jovenívola de Sabadell, Ciutat de Cornellà i La Principal de la Bisbal

Tipus: Audició doble
Població: Cassà de la Selva
Comarca: Gironès
Lloc: Passeig de Vilaret
Horari: 17:00
Cobla: Osona
Comentaris: Osona i La Flama de Farners

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça Pi i Sunyer/Av. Portal de l'Àngel
Horari: 11:30
Cobla: Marinada
Comentaris: Cobla Marinada

Tipus: Audició
Població: Manresa
Comarca: Bages
Lloc: Plaça de La Mel
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Manresa
Comentaris: Cobla Ciutat de Manresa

Tipus: Audició
Població: Mollet
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de l'Artesania, carrer Portugal
Horari: 18:00
Cobla: Punt Cat
Comentaris: Punt Cat Cobla

Tipus: Audició
Població: Santa Coloma de Gramenet
Comarca: Barcelonès
Lloc: Plaça de la Vila
Horari: 12:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Audició
Població: Caldes de Malavella
Comarca: La Selva
Lloc: Plaça de l'Ajuntament
Horari: 22:00
Cobla: Punt Cat
Comentaris: Punt Cat Cobla

Tipus: Audició
Població: Ribes de Freser
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça dels Caçadors
Horari: 18:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Sant Joan de les Abadesses
Comarca: Ripollès
Lloc: Plaça Major
Horari: Matí i 18:00
Cobla: La Flama de Farners
Comentaris: La Flama de Farners i Berga Jove

Tipus: Audició
Població: Olot
Comarca: Garrotxa
Lloc: Firal
Horari: 18:00
Cobla: La Principal d'Olot
Comentaris: Cobla La Principal d'Olot

Tipus: Audició
Població: Granollers
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Plaça de La Porxada
Horari: 18:30
Cobla: Ciutat de Granollers (2a etapa)
Comentaris: Cobla Ciutat de Granollers

Tipus: Audició
Població: Vallfogona de Riucorb
Comarca: Conca de Barberà
Lloc: Plaça del Bar
Horari: 13:00
Cobla: La Principal de Tarragona
Comentaris: Cobla La Principal de Tarragona

Tipus: Audició
Població: Les Franqueses del Vallès
Comarca: Vallès Oriental
Lloc: Zona esportiva Municipal -carretera de Cànoves,s/n
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de les Roses
Comentaris: Cobla Ciutat de les Roses

Tipus: Audició
Població: Barcelona
Comarca: Barcelonès
Lloc: Pla de La Catedral
Horari: 19:00
Cobla: Ciutat de Terrassa
Comentaris: Cobla Ciutat de Terrassa

Tipus: Aplec
Població: L'Estany
Comarca: Bages
Lloc: Pista Vella
Horari: 17:00
Cobla: Lluïsos
Comentaris: Cobla Berga Jove i Lluïsos de Taradell

Tipus: Audició
Població: Palafrugell
Comarca: Baix Empordà
Lloc: Plaça Nova
Horari: 20:00
Cobla: Vents de Riella
Comentaris: Cobla Vents de Riella